Sanal Ofis Açmak İçin Gerekli Tüm Bilgiler | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Sanal Ofis Açmak İçin Gerekli Tüm Bilgiler

sanal ofis açmak için gerekli belgeler

Son zamanlarda Türkiye piyasasında birçok yerde Sanal Ofis dijital reklamları ile karşılaşmaktayız. Önemi gün geçtikçe artan firma ve Freelance alanında hizmet veren birçok kişi tarafından ilgi uyandıran hazır ofis anlamına gelmektedir. Sanal Ofis Freelance yahut Home-Office çalışanların işine yarayan aylık veya yıllık belli bir kiralama bedeli ile iş yeri resmi adres olarak gösterebileceğiniz noktadır. Sizler için telefon hizmeti ayrıca kargo teslim alma ve saklama gibi işleri de üstlenmektedirler. Fiziksel olarak iş yeri ihtiyacı duymayanlar için tercih edilen ve resmi adres gösterme olarak beyan edilen yerdir kısaca Sanal Ofis.

Sanal Ofis Kurulumu

Kurulan yeni bir şirket için tebligat gösterilmesi mecburidir bu tüm Sanal Ofis kuruluşlarında geçerli. Şirketin adresini resmi olarak Sanal Ofis olarak gösterebilmektedir. Bu şekilde iki taraf arasında resmi bir sözleşme ile beyan edilir adresler. Şirket anonim şahıs yahut limited olması fark etmez her türlü yasal olarak Sanal Ofisi adres olarak gösterebilirsiniz. Gerekli geriye kalan detayları firma içi anlaşma ile sağlanır.

Sanal Ofis ile Ne Kadar Kazanırsınız?

Reklam bazlı mali bütçe ile düşündüğümüz zaman eğer Türkiye geneli sosyal medya mecraları ile birlikte güzel bir firma ismi ve iç dizayn ile kendinizi gösterir iseniz şehir dışı ve şehir içi aylık ve yıllık abonelikler ile işinizi doğru aktardığınız taktirde aylık 15.000₺ ve yukarısı bir kazanç elde etmeniz şüphesiz kesin olarak dönüş alacaksınızdır.

3 Adımda Yatarak Nasıl Zengin Olunur?

Zengin olma evresi her insanın aklından çoğu kez geçmiş hatta rüyalara kadar uzanmıştır. Kemal Sunal filmlerinden örnek verecek olur isek “Milyoner” talih...

Sanal Ofis Maliyet Bilançosu

Ortalama bir Sanal Ofis kurulum maliyeti içerisinde belli başlı demir baş ve gereksinimler ile orta yahut yüksek kalite iç dizayn ile müşterilerinize hizmet vermek istiyorsanız bu değişkenlik gösterecektir. Genel itibari ile 50.000₺ ile 250.000₺ arası bir maliyet ile birçok firmanın yahut Home-Office ile Freelance alanda hizmet verenlerin dikkatini çok rahatlıkla çekersiniz.

Sanal Ofis İmkanları Nelerdir?

Sanal Ofis birçok kuruluş yahut firma sahibi olmak isteyen ama maliyet konusunda engellere takılanlar için günümüz teknolojisi ile güzel bir imkân algısı ile girişimcilerin en çok tercih odaklarından bir tanesi olmuştur. Sanal Ofis imkanlarından bir tanesi resmi şirket adresi beyan edebilmeniz ve bu sayede sizlere ulaşmak isteyenlere prestij sahibi olarak misyon ile vizyon sahibi algısını ortaya koyar. Sekreter hizmeti sizin için müşterileriniz ile görüşecek biri ve kargonuzu teslim alarak saklayacak kişilerin bulunması aklınızın takılmamasına etki etmiş olur.