Renk ve Taraf Kısıtlamasız Baskılı Ürünler | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Renk ve Taraf Kısıtlamasız Baskılı Ürünler

Kupa bardak herkes tarafından beğenilen ve tercih edilen, gerek kişisel kullanım, promosyon, hediye amaçlı gerekse satış amaçlı yegane ürünlerden biridir. Fakat bu ve diğer arzu ettiğiniz görselin baskısını gerçekleştirebileceğiniz ürünlere dair bilinmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır.

Bilinmesi gereken unsurların başında baskı sistemleri arasındaki farklar gelmektedir. Birinci sistem serigrafi, ikinci sistem transfer baskıdır. Serigrafi baskılarda, baskısı yapılacak ürüne ve görsele özel kalıp hazırlanır. Söz konusu kalıbın hazırlanması maliyetli ve zahmetli bir iş olması nedeniyle, düşük adetli siparişler serigrafi baskı yapan firmalar tarafından kabul edilmemektedir. 200 civarından başlayan adetlerde, renk ve baskısı yapılacak taraf sayısına bağlı olarak, aynı görselin baskısı yapılmak koşuluyla fiyatlar verilmektedir. Düşük maliyetli ürünlere baskı yapabilme imkanına sahip olunması nedeniyle, düşük ücret verebilme imkanı da sunabilirler.

Transfer baskıda ise, kupa bardak özelinde renk ve taraf sayısının bir önemi bulunmamaktadır. Aynı şekilde herhangi bir kalıp vasıtasıyla baskı yapılmadığı için, 1 adet ya da binlerce adet sipariş verme imkanı sunulabilmektedir. En önemli fark, baskısı yapılacak ürünün transfer baskı sistemine uygun olması gerekmektedir. Transfer baskı sistemine uygun ürünler, serigrafi baskı sistemi ile baskısı yapılabilecek ürünlere nazaran biraz daha maliyetli olabilmektedir.

Dolayısıyla, piyasada en ciddi karşılaşılan sorunların arasında, serigrafi baskı sistemine sahip firmaların vermiş olduğu fiyatlar ile transfer baskı sistemine sahip firmaların fiyatlarının karşılaştırılması gelmektedir. Zira pek çok kişi, 200 civarı adedin altında, çok renkli bir görselin baskısını sadece transfer baskı sistemine sahip firmalara yaptırabilirler. Fakat minimum 200 civarı adet, renk ve taraf sayısına göre fiyatlandırma yapan serigrafi baskı sistemlerine sahip firmaların vermiş olduğu fiyatlarla karşılaştırma yapılmaktadır. Hal böyle olunca da transfer baskı sisteminin fiyatlarının yüksek olduğu zannedilmektedir.

Renk ve Taraf Kısıtlamasız Baskı

KupaBardakToptan.Com ise yukarıda bahsettiğimiz transfer baskı sistemi ile kupa bardak başta olmak üzere, onlarca çeşit ürüne baskı çalışması yapan, referansları arasında Türkiye ‘nin büyük firma ve markalarının bulunduğu firmalardan biri. Sadece kupa baskı çalışmaları yapmak üzere yola çıkılmış fakat 4 yılda vermiş olduğu profesyonel ve memnuniyet odaklı hizmeti nedeniyle gelen talepler üzerine farklı ürünlerinde baskı çalışmaları sunmaya başlanmış durumda. Öyle ki şu anda KupaBardakToptan.Com ‘da kupa bardak dahil olmak üzere, tişört, Türk Kahvesi Fincanı, kırlent, cam saat, puzzle, kumbara, madalyon, bez çanta, mouse pad, plaket gibi onlarca çeşit ürün bulmak ve arzu edilen görselin baskısını yaptırmak mümkün.

Elbette, baskı sistemleri arasındaki fark olduğu gibi transfer baskı sistemleri arasında da fark bulunmakta. Yüksek ve düşük kalite olmak üzere 2 farklı transfer baskı sistemi mevcut. Yüksek kaliteli sistemlerde baskılar arzu edildiği gibi canlı gerçekleşirken, düşük kalitelerde ise arzu edildiği kadar canlı olmayabiliyor. Aynı şekilde baskısı yapılacak ürünlerinde kaliteli olması gerekmekte. Örneğin, transfer baskı sistemlerine dair en büyük ön yargı, kupa bardakların makinede yıkanması durumunda yapılan baskının kısa sürede çıkmasıdır. KupaBardakToptan.Com memnuniyet ve kalite odaklı misyonu nedeniyle hem yüksek kalite baskı sistemine sahip hem de kullandığı ürünler baskıların uzun süre dayanacağı kalitede. Dolayısıyla makinede yıkanması durumunda kısa sürede baskıların çıkması gibi bir durum bulunmamakta.

İsme Özel Kupa

KupaBardakToptan.Com ‘un sunduğu en önemli imkanlar arasında, baskısı yapılacak ürünün isme özel olması da var. Ayrıca söz konusu bu imkan sadece kupa bardak için değil, diğer baskısını gerçekleştirdikleri ürünler içinde geçerli. Bu sayede gerek firma çalışanları, müşteriler, öğretmenler, sevdikleriniz ya da istediğiniz kişiler için isme özel kupa veya farklı bir ürüne baskı çalışması yaptırma imkanına sahipsiniz.

Bunun içinde dijital ortamda (Excel, Word, Mail gibi) isim listesini kopyala/yapıştırma yapma imkanı sunacak şekilde kendilerine iletmeniz yeterli.

Sipariş Süreci

Arzu edilen görselin baskısının yapılacak olması nedeniyle, standart bir e-ticaret sitesindeki gibi sepete ekleyip, ödemesini yapıp, siparişinizin hazırlanıp, gönderilmesi gibi bir sürecin yaşanması elbette beklenemez. Çünkü öncelikli olarak baskısı yapılacak görselin, baskısı yapılacak ürün üzerinde görmek gerekmektedir. Bu sayede internet üzerinden sıkça karşılaşılan elma sipariş edip, armut gelmesi gibi bir sorun yaşanmamalıdır.

KupaBardakToptan.Com bu konuda da son derece hassasiyet göstermekte. Öyle ki, öncelikli olarak baskısının yapılmasını istediğiniz görseli, mail ya da WhatsApp üzerinden göndermeniz gerekiyor. Ardından tarafınıza bir ön izleme çalışması hazırlanıyor. Tarafınıza gönderilen ön izlemeyi siz onayladıktan sonra ödeme ve sonrasında baskı aşamasına geçiliyor. Hatta siz ön izleme çalışmasını onaylamadan ödeme kesinlikle kabul edilmiyor.

Ödeme seçenekleri arasında havale/EFT ve e-ticaret siteleri olan HediyeGerek.Com ‘da kredi kartı ile ödeme imkanı sunulmakta. Baskısı yapılacak ürünlerin size özel olması, teslim alınmaması durumunda tekrar satış imkanına sahip olunmaması nedeniyle kapıda ödeme seçeneği mevcut değil.

Sonuç olarak, KupaBardakToptan.Com hem kaliteli ürünleri, hem sunduğu imkanları hem memnuniyet odaklı hizmeti, hem de referansları ile bu alanda lider konumda olan firmalardan biri. Sizde ister hediye etmek, ister promosyon ve kampanya, ister satış, isterseniz de herhangi bir amaçla tereddüt etmeden KupaBardakToptan.Com ‘u tercih edebilirsiniz.