Kuveyt Türk Havale – EFT Ücretleri ve Saatleri | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Kuveyt Türk Havale – EFT Ücretleri ve Saatleri

Kuveyt türk havale eft

1989 yılında kurulan ve faizsiz bankacılık alanında hizmet veren Kuveyt Türk yenilikçi hizmet anlayışıyla hem yurt içinde hem de yurt dışında faaliyet göstermektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve teknoloji inovasyon çalışmaları bankanın başarıya ulaşmasına katkıda bulunur. Türkiye genelinde dört yüzün üzerinde şube ile sektörde yer alan Kuveyt Türk tüm katılım bankacılığı işlemlerini kısa süre içerisinde ve kolayca çözmeye yönelik hizmet sunar. Özellikle EFT ve havale transferleri açısından bu durum büyük avantaj sağlar.

Kuveyt Türk Havale Ücretleri

Havale hizmeti tüm Kuveyt Türk hesapları arasında para transferi yapabilmeyi sağlar. Bu işlem Türk lirası, kıymetli maden ya da yabancı para şeklinde yapılabilir. Bunların her biri için alınacak ücret birbirinden farklıdır. Mobil şube, internet şubesi ve çağrı merkezi üzerinden yapılan havaleler ücretsizdir. ATM ile havale 5 TL, hesaba altın havale 30 TL olarak ücretlendirilir. Şubeden yapılan havale ücretleri ise değişken olup 20 TL ile 50 TL arasında değişir. Eğer toplu havale gönderimi yapılırsa bu durumda ödenecek ücret 4 TL olacaktır. Bu tutar yapılan işlem başına alınır. İsteğe bağlı olarak banka şubesi aracılığıyla toplu ya da düzenli havale gönderim talimatı verilebilir. Böylece daha düşük ücretlerle işlem yapılır.

Kuveyt Türk EFT Ücretleri

Kuveyt Türk hesabından başka banka hesabına para aktarmayı sağlayan EFT işlemi hesaptan, mobil şubeden, internet şubesinden, çağrı merkezinden ve ATM aracılığıyla yapılabilir. Mobil ve internet şubesi ile çağrı merkezi üzerinden yapılan elektronik fon transferleri ücretsizdir. ATM’den EFT ücreti 10 TL iken hesaptan hesaba EFT ise 42 TL olarak ücretlendirilir. Eğer toplu EFT gönderimi yapılacaksa bu durumda ücret 4 TL olur.

Kuveyt Türk Havale Ve EFT Saatleri

Kuveyt Türk havale saatleri geniş bir aralığa sahip olup haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca mobil şube, internet şubesi ve ATM üzerinden yapılabilir. Şubeden yapılacak havaleler ise saat 17.00’a kadar yapılabilir.  ise şubeden 17.00’a, ATM ile mobil ve internet şubelerinden ise 17.20’ye kadar yapılabilir.