Evde Oyuncak Yaparak Para Kazanma | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Evde Oyuncak Yaparak Para Kazanma

evde oyuncak amigurumi yapma

Evde boş boş oturana kadar bir şey yapayım, ev bütçesine katkım olsun diyenler için muhteşem bir gelir kapısı da oyuncak yapımı. Evde üretebileceğiniz ve yaparken büyük keyif alabileceğiniz işlerin başında gelen el yapımı oyuncaklarla çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Akla ilk başta zor bir iş gibi gelse de alıştıkça bu işi hızla yapabilir ve önemli bir gelir elde edebilirsiniz. Örgü ve dolgu malzemesi ile yapabileceğiniz birbirinden sevimli oyuncakları almak isteyen birçok ebeveyn ve tabii ki çocuk olacaktır. Örgü ile diktiğiniz ve şekil verdiğiniz oyuncaklar aileler için hem sağlıklı hem de güzel oldukları için bir çok alıcısı olacaktır.

Evde yapabileceğiniz oyuncaklara en iyi örnek son zamanlarda bir hayli popüler olan amigurumidir. Sık iğne tekniği kullanılarak, çeşitli karakter, hayvan gibi figürlerin örgüyle yapılarak içerisine yün doldurulmasıdır. Amigurumi yapıp satarak sizde hem boş vakitlerinizi değerlendirebilir hem de pazarlama becerilerinize göre gelir elde edebilirsiniz. Şuan ülkemizin popüler alışveriş sitelerinden olan hepsiburada, n11, sahibinden, gittigidiyor gibi bir çok sitede amigurumi satan insanlara rastlayabilir sizde onlardan biri olabilirsiniz.

Bu işi yapmak için eve iş veren firmalarla anlaşmanıza gerek yok. Kendi zevkinize ve imkanınıza göre bir model belirledikten sonra yapmaya başlayabilirsiniz. Yapacağınız oyuncak modellerinin popüler karakterler olmasını da isteyebilirsiniz. Pepe, Örümcek Adam, Barbie, Batman gibi karakterleri üretebilir ve bunları sosyal medya üzerinden satışa sunabilirsiniz. Bununla birlikte, kuzu, kirpi, su aygırı gibi sevimli hayvanları da yapmak iyi bir fikir olabilir.

Organik Oyuncaklar Daha Sağlıklı

Üretmiş olduğunuz bu oyuncakları bu oyuncakların tamamen doğal ve zararsız olduğunun vurgusunu da yapmanızda fayda var. Çin’de üretilen ve zehirli boyalar olduğu söylenen oyuncakları çocuklarına almak istemeyen anne ve babalar sizin ürettiğiniz bu oyuncakları seve seve almak isteyecek ve çocuklarının oynamasına gönül rahatlığıyla izin verecektir.

Bilgisayar Başında Para Kazandıracak 5 İş Fikri

Başlıklar1 1-Yazarlık Yaparak Makale Yazıp Satın2 2-İnternet Üzerinden Ders Verin3 3-Sosyal Medya Alışverişi ile Kazanın4 4-Online Satış Yaparak Kazanç Sağlayın5 5- Twitch...

Bu oyuncakları daha çok kişinin görmesi için sosyal medyadan faydalanabilirsiniz. Evde yapmış olduğunuz oyuncakları Facebook veya Instagram üzerinden satışa sunarsanız, daha çok kişi bu oyuncakları satın almak isteyecek ve hatta size oyuncak siparişi ile gelenler olacaktır.