Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Evde Kulak Çubuğu Paketleme İşi

evde kulak çubuğu paketleme işi

Evinizde geçen boş zamanlarınızı para kazanarak değerlendirmek ve ailenizin bütçesine destek olmak istemez misiniz? ile para kazanabilirsiniz. Bir de unutmadan söylemek istiyorum, evde ek iş imkanları sadece ev hanımları için değildir. Öğrenciler içinde geçerlidir. Ailesinden ayrı başka bir şehirde okuyan üniversite öğrencilerini iyi bilirim. Hem okuyup hemde geçinmek için çalışmak bir hayli zordur. Bunun için evde ek iş imkanlarından üniversite öğrencileri de yararlanabilir ve ek gelir elde etmek için her gün derslerinden arda kalan zamanlarda paketleme işi ile para kazanabilirler.

Böylelikle dışarıda çalışarak yorulduğu kadar yorulmazlar ve geçim sıkıntılarını ortadan kaldırmış olurlar. Bir evde ek iş veren firmasının iş sağlayacağı kişilerde genellikle aradığı özellikler şunlardır. Neden bu işe ihtiyacı var ve bu işi tercih etmesinin sebepleri nelerdir? Yani dışarıda çalışmaya engeliniz yok ise size evde ek iş sağlamazlar.

Dışarıda çalışmaya engel durumlar nelerdir?

0-6 yaş grubu çocuk sahibi olmak, yaşlı anne baba gibi büyüklerine bakmak da yükümlü olmak gibi durumlar dışarıda çalışmaya engel durumlardır. Böyle durumlara sahip olan vatandaşlarafirmalar normalde fabrikalarda sağladıkları iş imkanlarını evlere ek iş olarak sağlamaktadırlar.

Bilgisayar Başında Para Kazandıracak 5 İş Fikri

Başlıklar1 1-Yazarlık Yaparak Makale Yazıp Satın2 2-İnternet Üzerinden Ders Verin3 3-Sosyal Medya Alışverişi ile Kazanın4 4-Online Satış Yaparak Kazanç Sağlayın5 5- Twitch...

Evde Kulak Çöpü Paketleme İşi 

Peki evde ek iş veren firmaların sağladığı iş imkanını nasıl yapacağız ne gibi yollar izlememiz gerekiyor? Firma size gerekli olacak bütün malzemeleri eksiksiz olarak tamamlayıp göndermektedir. Sizden istediği sadece 100 adet kulak çubuğunu gönderdikleri plastik şeffaf kutunun içerisine dik olarak yerleştirip kapağını kapatmanızı istemektedirler. Toplam 2 haftalık süre içerisinde 12000 adet kulak çubuğu paketlemesini tamamlamanız gereklidir.

Kulak çubuğunu aslında doktorlar fazla önermeseler bile yine biz kolaya kaçmak için kulak çubuğu ile kulak içi temizliğimizi haftalık olarak yapmaktayız. Kulak çubukları hem kulak için olsun hem burun için olsun birçok vücut temizliği için kullanılmaktadır. Birçoğumuz kulak çubuğuna kulak çöpü de denir hatta kulak karıştırıcısı bile diyenlerimiz vardır. Halk arasında farklı kelimeler ile anlatılmaya çalışan kulak çubuğu sayesinde artık ek gelir elde edebileceksiniz.

  • Site İçi Yorumlar
  • Fatma1 sene önce
  • İstanbul /Sultangazi de oturmaktayım eşimle boş zamanlarımız boş part Time olarak kulak çubuğu paketleme işi yapmak istiyorum

  • Ayşe turgut2 sene önce
  • Istanbul esenler yuzyil kulak cubugu paketleme isi ariyorum