Evde Kalem İşi Yaparak Para Kazanma | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Evde Kalem İşi Yaparak Para Kazanma

evde kalem montajı işi

Evde ek iş yapmak isteyenler için oldukça güzel bir iş fırsatı olan kalem işi herkesin yapabileceği oldukça basit bir iştir. Ev hanımı olanlar, öğrenciler, emekliler, asıl işleri dışında ek iş arayanlar rahatlıkla kalem işi yaparak para kazanabilir. Kalem paketleme işinde firmalar paketlenecek olan kalemleri ve paket malzemelerini kişilere vermektedir. İşi alan kişilerde evde kalemleri firmanın istediği şekilde paketleyerek kalemleri işi aldığı firmaya teslim etmektedir. Kalemlerin alınması ve teslim edilmesi işi ise firmalar tarafından genellikle kargo yolu ile gerçekleştirilmektedir.

Kalem İşi Nasıl Yapılır?

Kalem işi yapılması oldukça basit bir iştir. Bu işi yapmak için öncelikli olarak bu alanda eve iş imkanı sağlayan firmaları bulmanız gerekmektedir. İnternet üzerinden verilen ilanlara başvurarak firmalar ile irtibata geçebilirsiniz. Kalem işlerine internet üzerinden başvurmak isteyenler kalem paketleme işi verilir, kalem montaj işi verilir ilanlarına başvuru yapabilirler. Kalem paketleme işi kalemlerin istenilen şekilde paketlenmesini içermektedir. Kalem montajı ise daha farklıdır. Kalem montajında kalem çerçevesi, kalem içi, yay, kalem pulu ve kalem basma kapaklarının birleştirilmesine dayanır. Karışık gibi görünse de oldukça basit bir iştir. Bir süre sonra pratiklik kazanan kişiler 30 sn. içerisinde bir kalem montajı gerçekleştirebilmektedir.

Evde Oyuncak Yaparak Para Kazanma

Evde boş boş oturana kadar bir şey yapayım, ev bütçesine katkım olsun diyenler için muhteşem bir gelir kapısı da oyuncak yapımı. Evde...

Kalem İşi Yaparak Ne Kadar Para Kazanılır?

Evde kalem işi fiyatları yapılacak olan işe göre farklılık göstermektedir. Kalem montaj işinin fiyatı ile kalem paketleme işinin fiyatları farklılık göstermektedir. Kalem işi yapan kişiler aylık 1500 ile 2000 TL arasında gelir elde edebilirler. Tabi ki burada önemli olan konu kalem işinin ay bazında ne kadar yapıldığıdır. Kalem başı fiyat söz konusu olduğu için ne kadar çok kalem yapılırsa kişilerde o doğrultuda kazanç elde etmektedirler.

Kalem İşi Veren Firmalar

Kalem işi veren firmalara internet üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bulunduğunuz şehir adı ile kalem işi veren firmalar aramasını internet üzerinden yapmanızdır. İstanbul, İzmir, Aydın, Ankara gibi tüm şehirlerde kalem işi veren firmalar bulabilir, evde kalem işi yapmaya başlayabilirsiniz.