Evde Galoş Paketleme İşi | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Evde Galoş Paketleme İşi

evde galoş paketleme işi

Hepimiz bazen her şey bitti bu kadar diyoruz, artık yapamıyorum hayat bana o kadar çok sert davranıyor ki bunu kaldıramıyorum diyor ve kabuğunuza kapanıyorsunuz. Bunları söyleyen o kadar çok kişi var ki ama ne yazık ki uygulayamıyorlar. Neden mi? Çünkü bakmakla zorunlu oldukları çocukları ve eşleri vardır hatta annesi babası bile. Bu yüzden böyle kişiler için her şey bittiğinde bile ufak bir umut ışığı her zaman vardır. Giderek zorlaşan hayat şartlarının altında yaşamak günden güne ağır bir hal alıyor.

Üniversite bile bitirmiş olan kişiler işsizlik ile karşı karşıya kalmaktadır. Lise veya ilk okul bitirmiş bir kişi neden işsiz kalmasın değil mi diyoruz ama artık herkes para sıkıntısı yaşamadan ek gelir sahibi olabilecek. Çünkü yeni evde ek iş imkanı olan evde galoş paketleme işi 2019 sayesinde 2000’den fazla kişi ek gelir sahibi olabilecektir.

Evde Galoş Paketleme İşi

Galoşları nerelerde kullanıyoruz hatta nerelerde görüyoruz? Ben genellikle anaokullarında ve özellikle de özel doktor polikliniklerinde rastlıyorum. Aslında daha fazla alanlarda kullanılması öne sürülse bile artık o kadar çok temizliğe dikkat edilmemektedir. Galoşların asıl amacı dışarıdan gelen mikropların yer ile temasını kesmektedir. Bildiğiniz gibi el ve ayaklarımızda bulunan mikroplar oldukça fazladır. Gelelim galoş işini nasıl yapacağınıza. Galoş giyerken fark etmişsinizdir. Bir galoşu aldığınızda çorap gibi çifti içindedir. İşte siz bu işi yaparak para kazanacaksınız. Firmanın size göndereceği galoşları birbirine geçirerek birer çorap buketi yapacak ve hak ettiğiniz tutarı kazanacaksınız. Firma size aylık 90200 adet çift galoş elde edecek kadar tekli galoş gönderecektir. Bu istenilen rakamı yapıp teslim ettikten sonra firma emeğinizin karşılığı olan 2500 TL’yi sizlere verecektir.

Bu tarz eve ek iş veren firmalar daha çok büyük şehirlerde bulunsa da yavaş yavaş Anadolu şehirlerine doğru da firmalar kaymaya başladı. Bulunduğunuz ilde bu tarz üretim yapan fabrikalar varsa mutlaka ek iş imkanları da var demektir.