Evde Bebek Şekeri Ek İşi Yapmak | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Evde Bebek Şekeri Ek İşi Yapmak

evde bebek şekeri paketleme işi

Hep deriz keşke bebek kalsa da büyümese… Hep çocuklarımızı ilk tanıştığımız gün ki gibi bebek olarak görürüz ve onlara zarar gelmesin diye büyük bir görünmez kalkan ile dünyaya bakarız. Her anne çocuk sahibi olduktan sonra artık her şey çocuğum için der ve kendi ihtiyaçlarını bir kenara iter. Her şeyin o kadar güzel olmasına özen gösterir ki en ufak ayrıntılara bile dikkat eder. Aslında bebek büyüyünce bunları hatırlamayacak ve de bunlar ona yapılırken onların ne olduğunu bile bilmiyordur.

Biz bayanlar yinede her şeyin en iyisi olsun bunu da yapmadım çocuğuma dememek için her şeyi alır ve yaparız. Bunların içinde işte bebek şekerleri de bulunmaktadır. Genellikle bebek şekerleri bebek dünyaya geldiği zaman hastanede dağıtılır, ya da bebeğin bir yaş doğum gününe gelen misafirlere, bebeğin kırkı çıktığı zaman bebek kırk mevlidinde bebeğin ilk dişi çıktığı zaman gelen misafirlere dağıtılan ufak ikramlardır.

Yani anlayacağınız bebek şekeri bebek için düzenlenen bütün organizasyonlarda dağıtılan ikram olarak kullanılmaktadır. Bebek şekerinin paketlemesi için kullanılan kutular şunlardır:

  • Emzik tipinde olan küçük kutu
  • Mantar tıpası olan küçük kavanoz
  • Yuvarlak kapalı kavanoz
  • Tül

Genellikle birçok kişi bebek şekerlerinin paketlenmesinde tüle sarılmasını daha çok istemektedir. Çünkü tüle sarılmış olan bebek şekerleri daha ucuza gelmektedir. Sağlık bakımından ve şıklık bakımından kavanozlara yapılması daha doğrudur. Zaten artık tüle sarılı olan tüllü bebek şekeri görmek zordur modası da geçti diyebilirim.

En Karlı Yatırım Önerileri ve Kazandıran Tüyolar

Çalışan kesim için en önemli konulardan bir tanesi kazançlarının nasıl değerlendireceği meselesidir. Doğru yapılacak olan yatırımlarla hem gelirinizi yükseltebilir hem de daha...

Eve Bebek Şekeri İşi Veren Firmalar

Kavanozlara yapılan bebek şekerlerinin süslemesi daha rahat olmaktadır. Üzerine bebeğinin resmi olan sticker kullanılmaktadır ve kurdele ile süslemeyi bitirmektedirler. Daha zarif ve şık duran bebek şekerlerinin birçok süsleme modeli bulunmaktadır. Genellikle süsleme için neler yapılması gerektiği ve renk seçeneği yine anne tercih etmektedir.

Gelelim artık iş imkanına değil mi? İlk olarak bu iş imkanına 3 farklı yol ile sahip olabilirsiniz. Biri kendiniz evde yaparak internet aracılığı ile başka kullanıcılara ulaşarak onlardan sipariş alarak yapabilir bir diğeri ise firma ile anlaşma sağlayarak yapabilir en son yol olan 3. yol ise bir organizasyon şirketi ile çalışarak evde bebek şekeri işi sahibi olabilirsiniz.

Evde bebek şekeri işi yaparak kendiniz satmak isterseniz çeşitli e-ticaret platformlarına üye olabilirsiniz.