Evde Abaküs İşi Yaparak Para Kazanma | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Evde Abaküs İşi Yaparak Para Kazanma

evde abaküs işi yapma

İlk önce abaküs nedir ne için kullanılır hatırlayalım değil mi? Abaküs deyince aklınıza birinci sınıf anılarınız geliyor değil mi aslında matematik dersinde toplama çıkartma için kullanılan abaküs bizim için oyuncak haline gelmiştir. Birçoğumuz derste sıkıldığında abaküs ile oynayıp öğretmeninden azar işitmiştir. İşte ilkokullarda kullanılan abaküs ile artık para kazanabileceksiniz ama nasıl?

Evlerde yapabileceğiniz birçok iş imkânı mevcuttur. Firmalar evlere sağlayarak daha çok kar etmektedirler. Peki bu sefer eve sağlanan iş imkânı ne diyorsanız çok uzatmadan size anlatmak isterim.  yapmak isteyenler öncelikle firma ile anlaşmaktadır. Anlaşma sağlandığı takdirde, firma gerekli olan bütün ekipmanı göndermektedir. Sizden istenilen her sırada 10 adet olacak şekilde 5 tanesi farklı renkte olan boncukları demirlere dizmeniz gereklidir. Böyle olacak şekilde toplam 74000 adet abaküsün boncuklarının dizilip yanlarda olan plastiklerin kapatılması gereklidir.

E-Ticaret İle Karlı Büyüme Stratejileri

Başlıklar1 Seo Çalışmasına Önem Verin2 Sosyal Medya Paylaşımlarına Hız Verin3 Müşteri Memnuniyetini Önemseyin4 Stoklarınızı Kontrol Edin E-ticaret içerisinde yer alan firmaların büyüme...

Abaküs montajı işi için firma size 74000 adet montaj karşılığında 2000 TL ödeme sağlayacaktır. Diğer iş imkanlarına nazaran bu iş imkânı biraz daha zahmetli olduğu için geliri de diğer iş imkanlarına göre bir tık fazladır. Genellikle abaküs montajı işi yapan işsiz ev hanımları kapı komşuları üst alt komşuları, akrabaları ile montaj işi yaparak evine ek gelir sağlamaktadır. Benim çalışmaya fazla vaktim yok evin işi çocuklar derken yinede günüm geçiyor diyorsanız grup halinde bu iş imkanını alarak daha rahat edebilirsiniz. Böylelikle aldığınız parayı bölüşerek birçok hanenin gelir elde etmesine olanak sağlarsınız.

Peki neden ailelerin ek gelire ihtiyacı var?

Giderek zorlaşan hayat şartlarında ne yazık ki bir evde bir kişinin çalışması ile geçinmek oldukça zordur. Bu yüzden evde birden fazla kişi çalışmak zorundadır. Giderek zorlaşan ekonomik şartlardan sonra firmalar genellikle sezonluk işçi alımı da yapmamaktadır. Bu yüzden 2 sene önce mevsimlik olarak en azından çalışan işçiler bu sene işsiz kalmıştır. Bu yüzden de işsizlik ve parasızlık oranı geçtiğimiz yıllara göre daha artmıştır. Firmalar kendini korumak ve dar gelirli ailelere destek vermek için evde ek iş imkanlarını ortaya atmıştır. Ağırlık olarak ihtiyaç sahibi kişilere verilen evlere ek iş imkanları sayesinde birçok dar gelirli vatandaşımızın evine para girmektedir.

  • Site İçi Yorumlar
  • Fethiye Büyüklüoğlu1 sene önce
  • Evde abaküs işi yaparım ankaradayım

  • Fethi1 sene önce
  • Evde abalısı işi yaparım. ankaradayım

  • Duygu2 sene önce
  • Tekirdağ çerkezköy ilçesinde yaşıyorum evde abaküs montajı yapmak istiyorum