Euro Truck Simulator 2 Oyununa Resmi Türkiye Haritası Güncellemesi Geliyor | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Euro Truck Simulator 2 Oyununa Resmi Türkiye Haritası Güncellemesi Geliyor

ETS 2 Türkiye Maps

ETS 2 kısaltma adıyla dünyanın en çok oynanılan oyunlarından birisi olan Euro Truck Simulator 2‘den yeni bir DLC duyurusu geldi. Oyunun yapımcı şirketi SCS Software, yaptığı resmi açıklama ile içerisinde Türkiye Haritasının da bulunduğu yeni bir güncelleme geleceğini duyurdu. Yeni gelecek ETS 2 DLC’sinin orjinal adı “Road to the Black Sea” olurken bunun Türkçe anlamı da “Karadeniz’e giden yol”. Henüz kesin olarak çıkacağı tarih hakkında bilgilendirme yapılmamış olsa da yaklaşık olarak bir veya iki ay içerisinde bu yeni DLC’nin çıkması bekleniyor. Peki bu Karadeniz’e giden yolda neler var? güncellemesi ile gelen diğer yenilikler neler gelin hep beraber inceleyelim.

ETS 2 – Road to the Black Sea Güncellemesi

Euro Truck Simulator 2’nin geleceğini duyurdu bu yeni DLC’de Türkiye haritasının ne yazık ki hepsi bulunmuyor. Bu yeni resmi güncelleme de sadece İstanbul’un Avrupa Kıtası ve Trakya bulunuyor. Bunun yanı sıra bu güncelleme de Romanya ve Bulgaristan’da harita eklenerek, Balkanlarla Türkiye bağlantısı sağlanmış olunuyor. Yapımcılar bu yeni güncellemeden şöyle bahsediyorlar;

Kırsal bölgelerde bulunan küçük köylerden, kalabalık İstanbul kentine kadar, bu üç ülke tarih, benzersiz mimari ve Romanya’da bulunan “Drakula” Şatosu gibi simge yapılarla zengindir. Sizde bu güncelleme ile bunların hepsi Karadeniz’e giden yolda seyahatlerinizde göreceksiniz. Bu ülkelerde inşa edilen insan yapımı tarihi yapıların yanı sıra etkileyici doğa manzaraları dikkat çekici. Yolculuklarınızın büyük bir bölümünde sizi ormanlar, sahil yolları veya Transilvanya’da bulunanlar dağlık alanlar size eşlik edecek.

ETS 2 Resmi Türkiye Haritası Güncellemesi Ne Zaman Çıkacak?

Bulgaristan, Romanya ve Türkiye Haritalarının yer aldığı Road to the Black Sea güncellemesi ne zaman çıkacak sorusunu henüz kesin olarak cevaplayamıyoruz. Ancak güncelleme tanıtımında şirket bu yeni DLC’nin yıl sonuna doğru çıkacağından bahsediyor. ETS 2’nin Karadeniz’e giden yol güncellemesi yukarıda belirttiğimiz orjinal adıyla Steam’de duyuruldu. Sizde Steam hesabınıza giriş yaparak bu yeni DLC’yi istek listenize ekleyebilirsiniz.

Bilgisayar Başında Para Kazandıracak 5 İş Fikri

Başlıklar1 1-Yazarlık Yaparak Makale Yazıp Satın2 2-İnternet Üzerinden Ders Verin3 3-Sosyal Medya Alışverişi ile Kazanın4 4-Online Satış Yaparak Kazanç Sağlayın5 5- Twitch...

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’si İle Gelen Yenilikler

Euro Truck Simulator 2’ye bu yılın ilerleyen günlerinde gelecek bu yeni güncellemeyle birlikte sürücüler, şirketlerini genişletebilecek. Yeni şirketlerin, yeni yük istasyonlarının olacağı bu yeni DLC’de yepyeni mimari yapıları göreceksiniz. Çeşitli arazilerle birlikte, Karadeniz kıyı şeridi ile Bulgaristan’ın ormanlık bölgesi olan Transilvanya’ya ve çevresindeki Karpat Dağları dizisi ile tanınan Romanya ülkesine yüklerini teslim edebilecekler. Ve Avrupa’nın en büyük kenti olan İstanbul’un kapısı olan Türkiye’nin Trakya bölgesi de bu haritayla birlikte sizlerle buluşuyor.

Büyük şehirlerden ülkedeki küçük mütevazı köylere kadar, ksürücüler Karadeniz’in yanında doğal kıyı şeridi olan yollarda araba kullanabilecekler. Bu bölgeler aynı zamanda oyuncuların teslim alması için çiftlikler, tomruk şirketleri ve madencilik endüstrisi gibi çok çeşitli endüstriler sunar.

ETS 2 Resmi Türkiye Haritası Güncellemesi Tanıtım Videosu

ETS 2 Road to the Black Sea DLC’si Oyun İçi Görselleri