En Uygun Düşük Faize Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2019 | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

En Uygun Düşük Faize Bedelli Askerlik Kredisi Veren Bankalar 2019

2019 bedelli askerlik kredisi veren bankalar

Açıklanan yeni askerlik sistemi sonrasında bedelli askerlik fiyatları 2019 yılı itibariyle yaklaşık 31 bin lira. Yeni bedelli askerlikten yararlanmak isteyenlerin bu fiyatı ödemesi günümüz şartlarında pek kolay değil. Bunun için çoğu kişi en uygun bedelli askerlik kredisi veren bankaları araştırmakta. Hem bedelli askerlik yapmak isteyen hem de bunu banka kredisiyle gerçekleştirmek isteyenler için birçok banka avantajlı askerlik kredileri oluşturmuş durumda.

Resmi olarak Milli Savunma Bakanlığınca açıklanan yeni askerlik sistemin, bedelli askerlikte sürekli olacak şekilde düzenlendi. En son bedelli askerlik fiyatı 15 Bin TL iken düzenli hale getirilen yeni bedelli askerlik ücreti yaklaşık 2 kat zamlandı. Şuan için 31 bin lira gibi bir fiyata tekabül eden bu fiyat, her 6 ayda bir memur maaşlarına yapılan zamla birlikte bu oranda değişecek. Yani her 6 ayda bir bedelli askerlik ücreti artacak. Yapılan bu resmi açıklamalardan sonra çoğu banka en uygun faiz ve vade seçeneklerini belirleyerek, çeşitli bedelli askerlik kredileri oluşturdu.

2019 yılı içerisinde askere bedelli olarak gitmek isteyenlerin ödemesi gereken tutarı yukarıda belirtmiştik. Bu miktar biraz fazla olunca çoğu kişi ödemekte güçlük çekti. Banka kredisi çekerek bu ödemeyi yapacaklar için en uygun bedelli askerlik kredisini hangi banka veriyor araştırdık.

Vakıfbank Bedelli Askerlik Kredisi 2019

Bedelli askerlik ücretini ödemek için kredi çekeceklere en uygun krediyi Vakıfbank vermektedir. Vakıfbank %1,52’lik faiz oranı, 12 ay vade tutarı ile birlikte aylık 2.931 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 35.338 TL bedelli askerlik kredisi vermektedir. Vakıfbank yine %1,52’lik faiz oranı, 24 ay vade tutarı ile birlikte aylık 1.624 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 39.139 TL olmak üzere bedelli askerlik kredisi vermektedir.

En Uygun Borç Kapatma Kredisi

Başlıklar1 Borç Kapatma Kredisinden Kimler Faydalanabilir?1.1 Kimler Borç Kapatma Kredisinden Yararlanamaz?2 Borç Kapatma Kredisine Nasıl Başvurabiliriz?3 Borç...

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2019

%1,53’lük faiz oranı, 12 ay vade tutarı ile birlikte aylık 2.934 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 35.364 TL bedelli askerlik kredisi vermektedir. Ziraat Bankası yine %1,53’lük faiz oranı, 24 ay vade tutarı ile birlikte aylık 1.626 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 39.192 TL olmak üzere bedelli askerlik kredisi vermektedir

Finans Bankası Bedelli Askerlik Kredisi 2019

%2,09’luk faiz oranı, 12 ay vade tutarı ile birlikte aylık 3.057 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 36.840 TL bedelli askerlik kredisi vermektedir. Finans Bankası yine %1,99’luk faiz oranı, 24 ay vade tutarı ile birlikte aylık 1.730 TL ödeme imkânı ile toplam ödeme tutarı 41.697 TL olmak üzere bedelli askerlik kredisi vermektedir.

Güncel faiz oranlarını ve kampanyaları ilgili bankaların web sitesi üzerinden takip etmeyi unutmayın. Yazımızın yayınlanma tarihinden sonra farklı bankaların daha avantajlı kredi ürünleri olabileceğinden tüm bankaların oranlarını karşılaştırmalısınız.