E-Ticaret ile Para Kazancınızı Artırmanın Yolları | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

E-Ticaret ile Para Kazancınızı Artırmanın Yolları

e-ticaret ile para kazanmayı arttırmanın yolları

Yıllar boyunca e-ticaret, potansiyel olarak gelişen mobil kullanıcılara dokunmak için giderek mobil uygulamalara yönelmektedir. Bir alıcı için, sadece bir parmağınızı dokunarak anında bir şey satın almayı kolaylaştıran bir mobil uygulamadan daha iyi bir şey yoktur. Ancak, e-ticaret uygulamaları arasındaki rekabet türü göz önüne alındığında, rekabet alan bir dizi e-ticaret uygulamasıyla doludur. Bu uygulamaların çoğunluğu yaklaşımlarında, özellik setinde ve tipik satış manevralarında biraz farklıdır.

E-ticaret uygulamalarının çoğunu indirmek ücretsizdir ve bu da rekabeti daha da zorlaştırır. Ancak o zaman bile, ücretsiz e-ticaret sitelerinin gelir kazanmasına yardımcı olmak için bir dizi para kazanma manevrası var.

 1. Uygulama içi satın alma teklifi
  Her satın alımda garantili hediyeler sunacak bir e-mağaza uygulamasını indirmekle kim ilgilenmeyecek? Evet, bu, uygulama trafiğini artırmanın, uygulama indirmelerini edinmenin ve genel olarak iyi satış rakamları elde etmenin iyi bir yoludur. Bir e-ticaret uygulamasını para kazanmak için, kullanıcıların acele edeceği uygulama içi satın alma tekliflerinden daha iyi bir fikir yoktur.
 2. Satın alınan kuponlar
  Bazı e-ticaret uygulamaları, yalnızca bir fırsat olarak veya müşterilerine hediye olarak her zaman yeni bir şey sunarak popüler hale gelir. Satın alma değerinde kesin bir indirim için şanslı bir çekilişe veya kuponlara katılmak için rekabet en doğru yol olarak, bunlar bilinir ancak yine de satışları arttırmak ve uygulamanın yatırım getirisi rakamını pozitif yönde çevirmek için etkili önlemlerdir.
 3. Satın alımda rekabet
  E-ticaret uygulaması kullanıcıları arasında alışveriş hacminde veya satın alma değerlerinde kazanılan puanlarda rekabetin artması, e-mağazanın satış açısından ilgi çekici, meşgul ve aktif olmasını sağlamak için harika bir yoldur. Rekabet etmek, sadece satış rakamlarında ve iş hacminde kazanmaya yardımcı olmakla kalmayacak, aynı zamanda katılımı artıracak ve daha fazla müşteri sadakatinin önünü açacaktır.
 4. Uygulama içi reklamcılık
  Uygulama içi reklamcılık, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan herhangi bir uygulama için her zaman en iyi para kazanma manevrası olmuştur. Etkili bir şekilde uygulama içi reklamcılık, aslında uygulamanın büyümesine zararlı olsa da, şu anda e-ticaret uygulamaları da dahil olmak üzere herhangi bir uygulama için en uygun para kazanma yollarından biri. İlgili e-mağazada satılan mallarla ilgili eklerin alaka düzeyi, bu modelin başarısının açık bir belirleyicisidir. İkincisi, uygulama içi reklamlar, uygulamanın temel kullanıcı arayüzüne ve kullanıcı deneyimine müdahale etmemeli, aksine daha iyi bir deneyim yaşatmalıdır.
 5. Ortaklık pazarlaması
  Son olarak, affiliate marketing, çeşitli platformlarda sayısız ücretsiz e-ticaret uygulaması tarafından benimsenen en yaygın para kazanma yöntemlerinden biridir. Her yerde e-mağaza uygulamalarınızdan bahsederken, satılabilir ürünlerinizin markalarının ürünleri için pazarlama yapmasına izin verebilirsiniz. Bağlı kuruluş pazarlamasının, uygulamadan para kazanma konusunda sizin için çalışması, uygulamanız için güçlü bir sadık kullanıcı tabanı ve sürekli bir itibar oluşturmanız gerekir.

Para kazanma, e-ticaret uygulamalarının her tür kalıcı ve yaratıcı bir şekilde ilgi çekici manevraları gerekir. Yukarıda belirtilen ipuçları sadece bu manevralarda bazı temel yollar ve bakışlar sunar.