Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır? | İyi Getiri - Para Kazanma Portalı

Çiğ Köfte Bayiliği Nasıl Alınır?

çiğ köfte bayiliği alma 2019

İlk kez İbrahim Peygamber’in annesi kıtlık zamanında bulgur ve eti yoğurarak yaptığı çiğ köfte her geçen gün vazgeçilmez lezzetlerimiz arasındaki yerini almıştır.İçerisinde bulgur, isot, et, salça, soğan, maydanoz ve tuz gibi çeşitli malzemelerin bir araya getirilerek yoğrulması sonucunda hazırlanan çiğ köfte çok fazla sevilen bir yiyecektir.  Şanlıurfa, Adıyaman bölgelerinde daha fazla tüketilen yiyecek son yıllarda ülkemizin her yerinde çok fazla ilgi çekmeye başlamıştır. Bu ilgi için bayilik ve şubelikler vererek isimlerinin büyümesini sağlamıştır.

Çiğ köfte bayileri de köfte yapımına göre etli ve etsiz olarak iki ayrılmaktadır. Firmalar etli ve etsiz olarak hizmet vermektedir. Ortama 5 bin TL bir sermaye ile bayilik alınabilmektedir. İlk yapmanız gereken işlerden bir tanesi firma araştırması yaparak size en uygun firmayı belirlemek ve ilk adımı atmanız gerekmektedir.Bayilik için öncelikle bütçe ve gider çalışmasını yaparak bayilik için hazırlık yapılmalıdır. Bir çiğ köfte bayiliği alabilmek için firmaların belirli şartlarına uymanız gerekmektedir.

Çiğ Köfte Bayiliğinde göz önüne alınması gerekenler.

  • Bayii açmak istediğiniz yerin konumu ve potansiyeli iyi olması,
  • Bayilik aldığınız firmanın konseptine uygun dükkân tasarımı,
  • Ürün kalitesi ve çeşitliliği,
  • Hijyenik bir mekân oluşumu,
  • Dikkat çekici etkileyici bir tabela tasarımı,
  • Çiğ köfte yanında ikramlık yiyecek ve içecek çeşitleri,
  • Ürün kalitesi ve katkısız doğal ürün servisi
3 Adımda Yatarak Nasıl Zengin Olunur?

Zengin olma evresi her insanın aklından çoğu kez geçmiş hatta rüyalara kadar uzanmıştır. Kemal Sunal filmlerinden örnek verecek olur isek “Milyoner” talih...

Yukarıda belirttiğimiz özelliklere dikkat edilerek açılan bayiler müşteri potansiyelini çok daha fazla görmektedir. Çiğ köfte damak tadını çok çabuk etkileyen bir yiyecek olduğu için kalitesi oldukça iyi olması her zaman bir avantajdır.

Çiğ Köfte Bayilerinde Aranan Şartlar

Çiğ köfte bayileri bayilik vermek için bazı şartları girişimcilere sunar. Girişimciler bu şartları yerine getirerek bayilik başvurusu yapar ve bayilik alabilir. Girişimciler bu işe başlarken yüksek kazanç sağlamak amacıyla bir işletme açmaları gerekmektedir. Firmalar bütün bayilere kendi standart konseptlerini uygulayarak marka değerlerini korumakta ve arttırmaktadır.

İç tasarım ve dış tasarım olarak standardı korumaktadır. Çiğ köfte firmaları bayilerden kar oranların daha fazla olması amacıyla işlet cadde üzerlerinde, yaya ve trafiğin yoğun olduğu ve dikkatleri çekebilecek bir ortamda olmasını istemektedir. Bayilerde ilk açılış günü kampanyaları firmalar tarafından karşılanmaktadır.